субота, 16 січня 2016 р.

Звір з темної кімнати

Тінь з напарницею, Вуглегірськ.
У якийсь момент у твоєму мозку з’являється темна кімната, у якій оселився Звір. Вдень ти тихенько, ходиш повз ту кімнату, боячись потривожити монстра і прислухаєшся до того ледь чутного шурхоту з-за дверей.
Вночі ж ти замикаєшся на усі засови своєї кімнати. І воно приходить до тебе і шкребе двері кігтями. Кричить - «Егегей! Я знаю, ти там, рано чи пізно я до тебе доберусь та розірву тобі горлянку!». Закриваєшся подушкою, щоб не чути того жаху, тремтиш та якось терпиш до ранку.
Вранці виходиш, та бачиш, що то там, то там Звір попсував, погриз твоє майно. Але все ж боїшся зазирнути за ті страшні двері до Темної кімнати.
Твоє життя стає нестерпним, ти ось-ось остаточно з’їдеш з глузду.
Але наступає момент, коли ти з завмиранням сердця відчиняєш двері і вмикаєш світло..
І кажеш собі – «Звір, воно то звір, але стільки тремтіти через тушканчика!»
І викидуєш того паскудного хвостаня за поріг.
А інакше можна було б стати зовсім навіженим, померти від нічних жахіть, або таки забути зачинити двері та загинути від того, що твоє горло перегриз якийсь там тушканчик!
Не замикайте себе у собі. Відчиняйте свої темні кімнати, та женіть геть тих тушканчиків, білочок, та інших незваних гостей. На їх місце прийде щось хороше. А для цього не ховайте все всередині, а навпаки – діліться з іншими.
Гуртом і хвостатих легше бити.

Немає коментарів:

Дописати коментар