середа, 3 лютого 2016 р.

Солдатська мудрість

Я завжди розмірковував про причини та наслідки. Намагався докопатися до глибинної суті явищ. Ще малою дитиною у дитячій купелі, яку поставили серед дорослої ванни, я раптом видав здивованій тітці, що знаю як виміряти, скільки я займаю місця – через кількість витиснутої моїм тілом води. Тітка тоді просто оторопіла і вигукнула, що це придумав ще якийсь там Архімед, і побігла всім розповідати, до чого додумався малий.
Але то дрібниці. Дитячі забавки. Одного разу мені справді пощастило. Я осягнув одну з основних солдатських мудростей. Сьогодні я поділюся цим з тобою.
«Ти можеш мити свій посуд лише до їжі, а не після.
Не намагайся зробити інакше.
Той посуд, який ти помив після своєї трапези, вже не твій!»
Ніяке підписування свого посуду, намагання слідкувати за ним, не вбережуть тебе від того, що він зникатиме. В кращому, але дуже рідкісному випадку, ти отримаєш його таким самим вимитим, яким він був до того. Але значно частіше ти знаходитимеш його брудним. І виявиться, що він сам по собі став брудним, адже ніколи не можна знайти того, хто з нього їв!
Але якщо ти залишиш його немитим, а помиєш лише перед наступним вживанням їжі, то це збереже його там, де ти його лишав. Це така солдатська магія! Магія недоїдків.
На відміну від цивільного посуду, солдатський не має декоративного значення. Його єдине призначення - бути наповненим солдатською їжею. Коли ти миєш його для того, щоб залишити пустим, ти порушуєш всесвітню гармонію. І всесвіт посилає того, хто наповнить твій посуд і лишить брудним! Це буде тобі знак, що ти щось робиш не так. Якщо ти ігноруватимеш ці знаки, то одного разу посуд може зникнути з твого життя. Він попаде туди, де буде завжди природно-брудним.
Якщо вести мову про солдатський котелок, то у нього навіть є кришка, яку можна надіти, щоб приховати бруд, що лишився після їжі всередині. Думаєте, це випадковість, чи для краси? У таких речах все продумано!
Як я дізнався у нашого Дока, мити посуд перед  їжею дуже гігієнічно! Бо ти їси завжди з щойно вимитого посуду, куди не встигли потрапити мікроби й бруд.
А те, що застаріла їжа погано вимивається, то дрібниці. Значно гірше шукати по усьому табору свій посуд, зазираючи у кожен куток, і підозріло приглядаючись до посуду товаришів, шукаючи помітку, що це твій. А ще треба врахувати, що ти митимеш його двічи. За себе, і за того невідомого диверсанта, що забруднив його у ім'я гармонії.
Раніше я був дуже неуважним до цього. Все через нерозумне прагнення мати чистий і охайний посуд. І доля мене покарала за цю необачність.
Під час бою, нам з 95-ю бригадою тоді довелося відійти. Звісно, під щільним обстрілом ніхто не став збирати речі.  Повернувшись ми застали наш пост після мародерства. Виявилося, що брудний посуд увесь лишився, а чистий був поцуплений. І мій теж поцупили..
Час від часу я передавав ці знання достойним бійцям. Усі вони погоджувалися, що це дійсно корисна і надзвичайно глибока мудрість. Ніякий Архімед не врятує чистоту і недоторканість вашого посуду, як зробить це дотримання цього правила! Не здивуюся, що цей закон був винайдений вперше ще доісторичними солдатами, а потім забутий. Чи може передається досі з покоління в покоління якимось таємним товариством.
Користуйтеся цим і пам’ятайте - я заплатив за цю мудрість своїм посудом!

Немає коментарів:

Дописати коментар